ŠTO SE DOGAĐA S NIKOLOM VLAŠIĆEM U WEST HAMU? Greška na grešku, krivac je za gol i odmah je zamijenjen

Autor: Andrija Kačić Karlin

U recentnom 22. kolu engleskog nogometnog prvenstva pratili smo našeg Nikolu Vlašića i ostali iznenađeni njegovom blijedom partijom, čak je bio i zamijenjen nakon velikog kiksa kod trećeg kola Leedsa. Utakmica je završila u Londonu s pobjedom Leedsa 3-2.

Bila je to odlična utakmica, prštale su prigode na obje strane. Kod gostiju se istakao trostruki strijelac Jack Harrison (10., 37. i 60. minuta). Nogometaši „est Hama su dva puta stigli prednost gostiju. Zabijali su Bowen u 34. za 1-1 i Pablo Fornals u 52. za 2-2, no bodovi su ipak otišli put Leedsa. Nakon kiksa Vlašića koji je odmah zamijenjen. Očito nije u formi…

Nadalje, nogometaši Liverpoola svladali su na svom Anfieldu Brentford 3-0, u utakmici 22. kola engleske Premier lige te su se vratili na drugo mjesto ljestvice. Tek u 44. minuti je gostujuća obrana po prvi puta kapitulirala, a za 1-0 je strijelac bio Fabinho. Minimalnu prednost je Liverpool imao do 69. minute kada je Oxlade-Chamberlain zabio za 2-0, a pobjedu je i definitivno potvrdio Minamino u 77. minuti.

Liverpool na drugom mjestu ima dva boda više od Chelseaja, ali i jednu utakmicu manje. Liverpoolu, pak, Manchester City bježi za ogromnih 11 bodova, makar Kloppova momčad ima i ogled manje od Cityja.