Srpski mediji likuju zbog potopa Dinama: ‘Obrukao ga je Srbin’

Autor: Dnevno.hr/K.I.

Iako su nogometaši Dinama donijeli prednost od dva gola iz Zagreba u Grčku, istu nisu uspjeli sinoć obraniti u uzvratnoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Modri su teško nastradali i na kraju izgubili s 5:1. PAOK je tako dalje prošao s ukupnih 5:3.

“Izgubili utakmicu u prvom poluvremenu, bili smo mlaki u duelima, nismo imali energiju, jeftino smo primali golove, pogotovo iz prekida,” rekao je trener Dinama Sergej Jakirović nakon teškog poraza.

A kako to obično biva težak poraz Dinama imao je glasan odjek u srpskim medijima. “PAOK izbacio i ponizio Dinamo! Zagrepčani došli s dva gola kapitala, pa pomodrili u paklu Soluna”, naslov je koji je osvanuo na Kuriru, a u tekstu stoji kako je “Dinamo doživio pravi fijasko protiv PAOK-a”.

Screenshot

Glasan odjek u srpskim medijima

“Katastrofa Dinama u Grčkoj, Živković presudio: PAOK je napunio mrežu Hrvata i prošao dalje”, naslov je koji donosi sportal.blic, dok Mondo.rs piše kako je “Srbin obrukao Dinamo Zagreb: Katasstrofa hrvatskog prvaka u Europi.”

“Hrvatski šampion otišao je na stadion “Toumba” u Solunu sa prednošću iz Zagreba 2:0, ali je u Grčkoj doživio potpuni potop. Srpski internacionalac Andrija Živković dao je peti i posljednji gol za PAOK na utkamici, udarcem iz penala u 88. minuti! Tako je samo zaokružio katastrofu momčadi s Maksimira”, piše Mondo.

Telegraf pak piše kako je “PAOK petardom izbacio Dinamo iz Europe”, kao i da je “Živković golom dotukao Modre”. Dinamu nakon šoka u Grčkoj slijedi povratak domaćim natjecanjima, pa tako već u nedjelju gostuju kod Rudeša u HNL-u uoči reprezentativne stanke.

Zdravko je svoju bivšu ‘tajnicu’ počastio velikom plaćom, sad svima zadaje glavobolje

Autor:Dnevno.hr/K.I.