Srbi se raspisali o ludilu u Zagrebu: ‘Ovakva drama već dugo nije viđena’

Autor: Dnevno.hr/K.I.

Pobjeda Dinama nad Rijekom u Maksimiru (1:0) u derbiju 24. kola HNL-a maksimalno je zakomplicirala borbu za naslov u hrvatskom nogometnom prvenstvu. Golom Frana Brodića iz jedanaesterca Modri su se u potpunosti približili vodećem dvojcu.

U trenucima kada se činilo da će okršaj u Maksimiru završiti bez golova u četvrtoj minuti sudačke nadoknade neoprezni je prekršaj napravio Goda nad Špikićem, a sudac Bel je pokazao na bijelu točku. Potom je Brodić mirno poentirao za slavlje domaćina.

Na ljestvici sada za vodećom Rijekom zaostaju tri boda, a za drugoplasiranim Hajdukom dva boda s time da imaju utakmicu manje. Dakle, do kraja sezone očekuje nas luda utrka za naslov prvaka.

Screenshot

Napisi u srpskim medijima

Dinamova pobjeda nad Rijekom nije prošla nezapaženo u srpskim medijima koji su dosta prostora posvetili slavlju zagrebačkog kluba, aktualnog hrvatskog prvaka.

“Nikad luđa šampionska utrka u Hrvatskoj: Dinamo srušio Rijeku iz penala u 95. minuti i potpuno zakuhao situaciju”, naslov je koji je osvanuo na Sportal.blicu.

Kurir pak donosi naslov: “Ludnica u Hrvatskoj – erupcija na Maksimiru: Dinamo iz penala u 95. minuti srušio Rijeku.” B92 piše kako se “Dinamo vratio u borbu za naslov golom iz jedanaesterca”, dok Telegraf piše o “ludilu u Zagrebu” i da “ovakva drama već dugo nije viđena u Hrvatskoj.”