SPEKTAKL BEZ NJEGA: Mandžukić neće igrati, drugi Vatreni čekaju šansu

Autor: Ivor Krapac

Večeras će Inter i Milan na San Siru u gradskom dvoboju odlučivati o putniku u polufinale Kupa Italije, a velika četvrtfinalna utakmica koja počinje u 20:45 sati proći će bez Marija Mandžukića.

Nakon što je prošlog tjedna stigao u Milan, bivši napadač Vatrenih nije na popisu igrača koji će konkurirati za nastup, objavio je klub.

Kako javlja La Gazzetta Dello Sport, razlog Mandžukićevog izostanka je problem s gležnjem.

Bolja vijest za hrvatske ljubitelje nogometa je što je Ante Rebić među kandidatima za utakmicu nakon preboljenog koronavirusa i povratka treninzima. Hoće li igrati, vidjet ćemo kasnije danas kada će Milanov trener Stefano Pioli objaviti sastav.

Na Interovoj strani očekuje se da bi od prve minute mogao krenuti Ivan Perišić, koji najčešće počinje na klupi u prvenstvenim utakmicama, dok je u Kupu bio u početnoj postavi u pobjedi s 2:1 protiv Fiorentine u osmini finala, uz odluku u produžecima.

Ta utakmica bila je odigrana pretprošlog tjedna, a Marcelo Brozović započeo ju je na klupi. Brozović je standardan u utakmicama Serie A, a vidjet ćemo hoće li mu trener Antonio Conte pružiti priliku od početne minute protiv velikog protivnika u ovom susretu.