ŠPANJOLSKI KUP KRALJA: Barcelona doživjela debakl u gostima kod Levantea!

Evo jedne senzacije u nogometu, koja to nužno ne mora ostati. Naime, odigrana je prva utakmica osmine-finala španjolskog Kup Kralja u kojoj je Levante ostvario pobjedu nad Barcelonom rezultatom 2-1. Koja je nastupila bez Messija, Rakitića i Suareza.
Utakmica je sjajno krenula po domaćina, već na odmor se otišlo s 2-0 prednošću za domaćina iz Valencije. Tako već u 4. minuti pada prvi pogodak, Levante je poveo 1-0, a strijelac gola je bio Erick Cabaco. Nedugo nakon toga Levante je uspio dati još jedan gol, u 18. minuti Borja Mayoral je pogodio za 2-0.
Barcelona je uspjela smanjiti rezultat tek u 84. minuti golom iz jedanaesterca, a strijelac je bio Philippe Coutinho. Rezultat je do kraja utakmice ostao nepromijenjen, te će biti zanimljivo vidjeti uzvratnu utakmicu u Barceloni.