SOUDANI SE VRAĆA: Zabio je prvi pogodak za novi klub

Autor: Edwin Nicky Džemidžić

Bivši nogometaš zagrebačkod Dinama, El Arabi Hilal Soudani zabio je prvijenac u dresu Olympiacosa u visokoj pobjedi protiv Volosa 5-0.

Soudani je ušao u igru 20-tak minuta prije kraja te je posljednjih minutama utakmice zabio pogodak.

Pogodak koji je postigao za grčki Olympiacos daje vjetar u leđa Alžircu da nastavi raditi jer dok je bio u engleskom Nottingham Forestu teško je ozlijedio koljeno zbog kojeg je izbivao s terena skoro godinu dana.

Na ovaj način u svojoj 32.godini života pokušava se vratiti na staru slavu kakvu je imao u Dinamo gdje je od 2013. do 2018. u 132 nastupa zabio nevjerojatnih 69 golova.

Autor:Edwin Nicky Džemidžić