ŠOK ZA PRVAKA SRBIJE: Hrvat im pomogao za uzvrat na Marakani, a zapaprio im bivši igrač Partizana

Autor: G.I.Š.

Nogometaši Crvene Zvezde krenuli su puni optimizma u novu sezonu pretkola Lige prvaka i imali su po njima relativnog laganog suparnika za proboj u daljnji krug natjecanja.

No kako to obično biva Zvezda je došla malo prepotentno u Kazahstan na noge Kairata i izgubila 2:1, a da tome nisu zabili gol.

No krenimo redom. Kairat je bio bolja momčad u prvom poluvremenu u kojem su Srbi izgledali dosta neorganizirano, a prednost im je donio Kante u 24. minuti golom glavom nakon kornera.

Uzvrat na Marakani

Drugo poluvrijeme Zvezda je otvorila agilnije te su Crveno-bijeli uspjeli izjednačiti u 57. minuti golom Hrvata u redovima Kairata, Mikanovića.

Igra je bila dosta izjednačena, a Zvezda je pala u 78. minuti kada je gol za 2:1 postigao bivši igrač Partizana, Bagnack. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, te Crvena zvezda ima dosta posla u drugoj utakmici na Marakani.

Autor:G.I.Š.