SLAVEN SLAVIO, GLEDATELJI SE SNAŠLI: Koprivničani prošli u Dubrovniku, slijedi Dinamo

Slaven Belupo opravdao je ulogu favorita u utakmici osmine finala Kupa Hrvatske. Koprivnička momčad slavila je u Dubrovniku s 4:1 protiv domaćeg GOŠK-a, a odluka je pala u drugom poluvremenu.

Nakon prvih 45 minuta bilo je 1:1. Miroslav Iličić zabio je za goste već u prvoj minuti, a Luka Matić je u 43. donio domaćoj momčadi izjednačenje.

Slaven je dominirao drugim poluvremenom, uz golove Knolla (62′), Leytona (80′) i Hyunwooa (88′) za prolazak dalje. Koprivničani će se u četvrtfinalu sresti s Dinamom.

Utakmica je bila odigrana bez gledatelja, no domaći ljubitelji nogometa ipak su se snašli. Pratili su što se zbiva s obližnjih visokih zgrada, s prozora i balkona, pa GOŠK nije bio bez podrške. No, unatoč tome nije bilo iznenađenja.