SJAJNE VIJESTI IZ FINSKE: Hrvatska skijašica da rezultata karijere u slalomu

Leona Popović osvojila je odlično 18. mjesto na drugom slalomu sezone u finskom Leviju i tako je poboljšala najbolji rezultat u toj disciplini .

Leona  je zaostala 2,58 sekundi za pobjednicom Slovakinjom Petrom Vlhovom, koja je i jučer pobijedila na istoj stazi.

Druga mjesto pripalo je Švicarki Michelle Gisin koja je ostala iza Vlhove 38 stotinki, dok je treća bila Austrijanka Katharina Liensberger s 57 stotinki zaostatka za pobjednicom.

Hrvatskoj skijašici ovo je drugi najbolji rezultat karijere i najbolji u slalomu u Svjetskom kupu.

Bolje je odskijala jedino kombinaciju švicarskoj Crans Montani kada je završila 17.

Skijašice će se za bodove u Svjetskom kupu ponovno boriti već za četiri dana, u četvrtak, 26. studenoga, kad je u austrijskom Lechu na rasporedu utrka paralelnog slaloma.