SJAJNA UTAKMICA! Derbi donio pravu poslasticu, pljuštali su golovi!

Milan i Roma odigrali su odličnu utakmicu u petom kolu Serie A, a nakon vrlo napetih 90 minuta nije bilo pobjednika, s 3:3 na semaforu na kraju susreta. Milanu je tako prekinut niz od četiri pobjede na početku prvenstva, a Roma je bodom stigla na deveto mjesto nakon svojeg neuvjerljivog ovosezonskog starta.

Milan je na San Siru triput vodio, ali gosti iz Rima su se svaki put vraćali u igru. Za domaću momčad je dvaput zabio Zlatan Ibrahimović (2′, 79′ – 11 m), a jednom Alexis Saelemaekers (47′). Gostujući strijelci bili su Edin Džeko (14′), Jordan Veretout (71′ – 11 m) i Marash Kumbulla (84′).

Ozlijeđeni Ante Rebić još uvijek ne konkurira za povratak u momčad Milana i propustio je susret s Rimljanima.

Bayer Leverkusen je u petom kolu njemačke 1. Bundeslige s 3:1 bio bolji od gostujućeg Augsburga. Junak domaćina bio je Argentinac Lucas Alario koji je zabio dva gola, u 16. minuti iz penala, a u 74. iz igre.

Završni rezultat postavio je Moussa Diaby (90’+4), a jedini strijelac za Augsburg bio je Daniel Caligiuri (51′).

Tin Jedvaj proveo je cijelu utakmicu na klupi Bayera, koji sada ima devet bodova i izbio je na četvrto mjesto ljestvice.

Tottenham je u šestom kolu engleskog Premiershipa došao do gostujućih 1:0 protiv Burnleyja. Odluka je pala u 76. minuti kada je Heung-Min Son zabio jedini gol na utakmici.

Levante i Celta su u sedmom kolu španjolske Primere odigrali 1:1. Strijelac za domaći Levante bio je Marti Roger (48′ – 11 m), a za Celtu Sergio Carreira (52′).