SITUACIJA O KOJOJ SE PRIČA: Istina je da ga je Rakitić udario s leđa

Barcelona je 3:1 pobijedila Napoli te tako 13. put zaredom izborila četvrtfinale Lige prvaka.

Junak Katalonaca bio je Lionel Messi koji je odigrao još jednu odličnu utakmicu, a istaknuo se sjajnim golom za 2:0.

No, samu utakmicu obilježile su i brojne sporne situacije, a španjolsko ‘Oko sokolovo’ Andujar Oliver za Marcu ih je analizirao.

Prva sporna situacija je gol Lengleta za 1:0 nakon asistencije Ivana Rakitića.

‘Sudac je pustio dalje igru, ali ovog puta gol Barcelone nije smio biti priznat’, jasan je Andujar, koji je istaknuo da je opravdano poništen gol Messija u 29. minuti, kao i da je bio čisti penal za Barcu nakon prekršaja Koulibalyja na Messija.

Osvrnuo se Andujar i na penal koji je skrivio Rakitić u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

‘Kontakt je manji nego kod Koulibalyja, ali istina je da ga je Rakitić udario s leđa.

POZNATI SVI PAROVI ČETVRTFINALA: Evo kada se igraju utakmice u Lisabonu