ROMA SE SPASILA: Spektakl sa sedam golova, drama riješena u sudačkoj nadoknadi

Autor: Andrija Kačić Karlin

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Roma je postigla pogodak za 4-3 pobjedu protiv uporne Spezije. u 19. kolu talijanske Serie A. Strijelac je bio Pellegrini.

Prethodno je bilo silno uzbudljivo, u 17. minuti Mayoral je doveo Romu u vodstvo, Piccolli je u 24. izjednačio. Pa je opet Roma povela opet golom Mayorala, bilo je to 52. minuti. A kada je potom Roma došla do 3-1 svi su mislili da je utakmice riješena. Karsdop je u 55. zabio za 3-1.

Tada je na scenu stupila Spezia, u 69. Farias i u 90. minuti Verde doveli su je do 3-3. Sad su svi bili uvjereni da pobjednika neće biti, no pobijedila je Roma pogotkom Pellegrinija u sudačkoj nadoknadi.