ZAVRŠILA JE UTAKMICA U BELGIJI! GENT JE USPIO PORAZITI RIJEKU 2:1 ALI IMAJU AKTIVAN REZULTAT

Autor: Mario Lacković

HNK Rijeka danas igra važnu utakmicu protiv belgijskog Genta, a naš prvoligaš dobro je krenuo.

Naime, Rijeka je povela u gostima protiv GENT-a. Pogodak za vodstvo zabio je Tibor Halilović u 49. minuti.

Gent se ne predaje. Zabili su pogodak za izjednačenje protiv Rijeke. Pogodak je zabio Depoitre u 57. minuti.

Gent je na domaćem terenu preokrenuo rezultat. Trenutni rezultat u Belgiji je 2:1, a strijelac vodećeg pogotka je ponovno Depoitre u 71. minuti. Rijeka mora zadržati rezultat da ostane u igri.

Završila je prva utakmica playoffa Europske Lige. Rijeka se dobro nosila sa Gentom, ali ipak na kraju upisala poraz 2:1. Uzvrat je za tjedan dana u Rijeci.