RIJEKA JE S LAKOĆOM SLOMILA LOKOMOTIVU: Pušu Gorici za vratom!

Autor: F.F

Rijeka je u sklopu 29. kola ugostila Lokomotivu na Rujevici te s lakoćom slavila 3:0. Rijeka je ovom pobjedom došla na bod zaostatka za trećom Goricom, dok je Lokomotiva ostala zakovana za dno ljestvice.

Rijeka je utakmicu riješila već u prvom poluvremenu, a junak utakmice bio je mladi hrvatski reprezentativac Sandro Kulenović.

Kulenović je s dva pogotka i asistencijom ispratio Lokose s Rujevice.

Utakmica je bila riješena nakon pola sata

Rijeka dolazi u vodstvo već u desetoj minuti pogotkom Roberta Murića, a asistent je bio spomenuti Kulenović. Dvije minute kasnije mladi Kulenović postiže svoj prvi pogodak. Asistirao mu je Čerin. U 31. minuti utakmica je gotova, sa svojim drugim pogotkom Kulenović je riješio pitanje pobjednika u nešto više od pola sata igre.

Lokomotiva je do kraja utakmice pokušavala smanjiti vodstvo Riječana, ali bez uspjeha.

Rijeka je ovom pobjedom došla do 48 bodova u sezoni te su samo bod iza treće Gorice. Lokomotiva je posljednja s 20 bodova, a ispred je Istra s utakmicom manje i četiri boda više.