Rezerva najskupljeg golmana svijeta spasila Chelsea: Solskajear i igrači Uniteda stigli do neslavnog rekorda!

Manchester United i Chelsea podijelili su bodove u okviru 6. kola Premiershipa odigravši utakmicu bez golova.

Naime, derbi ni najmanje nije ispunio očekivanja, a bliži pobjedi definitivno su bili domaći nogometaši koji su imali nešto zrelije šanse.

Prvo poluvrijeme bilo je dosta bolje od drugog. Manchester United je napadao, ali nisu uspjeli postići gol, dok je Chelsea svoju šansu čekao iz kontre.

U drugom poluvremenu praktično nitko nije uputio udarac viđen u okvir gola, sve do same završnice. Domaćin je jurnuo po pobjedu a stvar je spasio Edouardo Mendy. U prvoj minuti sudačke nadoknade Rashford je odlično pucao s ruba kaznenog prostora, svi su loptu već vidjeli u golu, ali ju je Mendy velikom paradom izvadio iz samoga kuta.

Bodom više zadovoljni mogu biti gosti koji se sada nalaze na šestom mjestu sa devet osvojenih bodova, ali i sa utakmicom više u odnosu na nekoliko ekipa.

Sa druge strane Manchester United nalazi se na 15. poziciji nakon današnjeg remija sa sedam osvojenih bodova.

Inače ovi rezultatom United je došao do jedne neslavne brojke. Odigrali su tri prvenstvene utakmice na Old Traffordu ove sezone i nijednom nisu slavili.

To mu se nije desilo još od sezone 1972./73. gol-razlika Uniteda u domaćim utakmicama u Premiershipu je 1:9. Doista poražavajući podatci za Crvene Vragove.

U ranije igranoj utakmici Fulham je na svom travnjaku poražen od Crystal Palacea 2:1.

Večerašnji će program zatvoriti susret Liverpoola i Sheffield Uniteda.