Rebićev bivši klub protutljao Berlinom i preuzeo vrh ljestvice u Bundesligi!

Autor: N.M.

U prvoj utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht iz Frankfurta je kao gost u Berlinu svladao Herthu sa 3-1 (2-0).

Do vodstva gosti stižu u 30. minuti meča. Dosuđena je najstroža kazna, a precizan sa 11 metara je Andre Silva za prednost gostiju od 0:1.

Samo sedam minuta kasnije bilo je 0:2. Bas Dost je ovog puta precizan za uvjerljivu prednost gostiju na poluvremenu.

Do trećeg gola gosti stižu u 71. minuti. Rode je prekrasno pogodio za 0:3, da bi Hertha zabila počasni gol u 78. minuti kada je Hinteregger zabio autogol za konačnih 1:3 i ublažavanje teškog poraza.

Eintracht je sada na vrhu ljestvice s četiri boda, dok je Hertha ostala na tri.

Sutra će Borussia Dortmund gostovati kod Augsburga a najzanimljivi susret 2. kola igrat će Hoffenheim našeg Andreja Kramarića i aktualni njemački i europski prvak Bayern.