REAL IŠČUPAO BOD U SUDAČKOJ NADOKNADI: Kraljevski klub teško kod kuće, Everton do minimalne pobjede

Autor: GIŠ

Večeras su se u ligama petice igrala dva susreta, u Premiershipu ogledali su se Everton i Southampton dok je u španjolskoj La Ligi Real iz Madrida ugostio istoimeni klub iz Sociedada.

Momčad Luke Modrića se pobjedom protiv Sociedada mogla približiti ponovno na samo tri boda zaostatka iza Atletica i prestići Barcelonu na drugom mjestu ljestvice.

No igrači Real Sociedada imali su drugi plan i skoro su odnijeli pobjedu iz Madrida, ali bod je Kraljevskom klubu spasio Junior u 90 minuti utakmice.

Real je imao inicijativu tijekom cijelog susreta, ali u 55 minuti Portu je pogodio za 1:0, i gosti su se odlično branili do pred sam kraj kada je Junior uspio donijeti bod Madriđanima.

Luka Modrić igrao je do 76 minute kada ga je zamijenio Valverde. Ovim rezultatom Real je izjednačen s Barcelonom na diobi drugog mjesta s 53 boda, dok je Atletico na 58 bodova i utakmicom manje od pratitelja.

Everton je na svom terenu večeras u zanimljivoj utakmici pobijedio Southampton s 1:0, a pogodak odluke dao je Richarlison u devetoj minuti utakmice.

Ovom pobjedom Everton je na sedmom mjestu s 40 bodova, dok je Southampton 14 s 30 bodova.