RANGERSI JURE PREMA NASLOVU: Barišić standardan, Rakitić zamijenjen u pobjedi Seville

Autor: HINA/GIŠ

Borna Barišić odigrao je čitav susret za Rangers koji je u susretu 29. kola škotskog prvenstva na svom Ibroxu svladao Kilmarnock s 1:0 i povećao prednost na prvenstvenoj ljestvici.

Jedini gol na utakmici postigao je Jack u 37. minuti.

Vodeći Rangers sada ima 79 bodova, 21 više uz dvije utakmice više od drugog Celtica, dok je Kilmarnock 10. s 24 boda.

Sevilla je na svojem terenu pobijedila Huescu s 1:, a jedini gol na utakmici dao je El Haddadi u 57. minuti. Bivši naš reprezentativac Ivan Rakitić igrao je do 65 minute kada je zamijenjen. Sevilla je sada treća u La Ligi s 46. bodova  dok je Huesca i dalje na začelju sa 16. bodova.

U Francuskoj Ligue 1. PSG je na Parku prinčeva pobijedio Nicu s 2:1 i nastavio utrku sa Lilleom i Lyonom. PSG je poveo u 22. minuti golom Draxlera, ali je u 50. minuti Lopes izjednačio na 1:1. Pobjedu Parižanima donio je Kean u 76. minuti na asistenciju Icardija.

PSG je sada prvi s 54. boda ali i utakmicom više od Lyona i Lilla.

U Premier ligi Burnley je kao gost porazio Crystal Palace s 3:0.

Autor:HINA/GIŠ