Priča je gotova za klub iz zagrebačkog Rudeša, ali jedan navijač je postao hit

Autor: GIŠ

Prva utakmica 30. kola SuperSport HNL-a igrala se na stadionu na Kajzerici, koji je domaći teren Rudeša, kluba iz zagrebačkog kvarta, koji je po prvi put ove sezone ugostio nekoga u HNL-u na svojem terenu, a ta čast pripala je Slaven Belupu.

Lijepo sunčano poslijepodne na kraju radnog tjedna dobro je popunilo stadion na Kajzerici, ali gosti nisu imali razumijevanja prema domaćinu te su i matematički ispratili Rudeš iz elitnog ranga našeg nogometnog natjecanja.

Krajnji rezultat je 3:1 za Slaven Belupo, koji je ovom pobjedom prekinuo crni niz i napokon upisao pobjedu, dok će Rudeš vjerojatno dugo biti momčad s najmanje osvojenih bodova tijekom sezone u HNL-u.

Navijač oduševio

Domaćin je poveo u 15. minuti susreta, kada je za Rudeš precizan bio Latković i to je bio rezultat prvog poluvremena, no drugo je donijelo potpuni preokret i pobjedu gostiju iz Koprivnice.

Prvo je na 1:1 izjednačio Murić u 57. minuti, da bi u 63. isti igrač doveo Slaven u vodstvo, a točku na i stavio je Šuto u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Jedna scena postala je hit sa stadiona na Kajzerici, kada je kamera uhvatila navijača Rudeša, koji gol do pasa sa svojeg balkona promatra prvoligašku utakmicu.

Evo koliku plaću će primati Zajec, poznato je zašto predsjednik Dinama više neće volontirati

Rudeš je tako ostao na sedam bodova i ispao je iz SuperSport HNL-a, dok je Slaven Belupo sada preskočio Istru na osmom mjestu s 30 bodova.