PREOKRET RAZVESELIO CITY: Pogledajte golove koji su presudili u Njemačkoj

Manchester City je u gostujućoj uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv Borussije Dortmund povećao svoju prednost stečenu nakon prvog susreta odigranog kod kuće.

U Manchesteru je bilo 2:1 za momčad Pepa Guardiole, a u Dortmundu je stiglo novih 2:1 za City, uz golove koji su donijeli preokret u drugom poluvremenu.

Borussia se rano veselila

Borussia je u ranoj fazi utakmice, u 15. minuti, povela lijepim golom 17-godišnjeg Engleza Judea Bellinghama.

Bellinghamovu realizaciju za 1:0 pogledajte ovdje.

Domaći su tim golom imali rezultat za prolazak u polufinale, no drugo poluvrijeme donijelo je njihov pad.

City izjednačio nakon Canove pogreške

Gosti iz Manchestera su u 55. minuti poravnali golom Riyada Mahreza iz penala. Borussia je bila kažnjena zbog pogreške Emrea Cana, koji je igrao rukom u kaznenom prostoru domaćih i poklonio je Cityju veliku šansu.

Canovu ruku i Mahrezov penal pogledajte ovdje.

Drugi gol donio gostima mir

City je izveo preokret u Njemačkoj golom Phila Fodena u 75. minuti. Gosti su time stekli veliku prednost i osigurali su nastup u polufinalu u kojem će se sresti s PSG-om.