Pixabay

PORTLAND TIMBERSI PRVACI MLS-A! Bivši Riječanin donio slavlje Timbersima

Autor: Tea Šojat

Portlan Timbersi pobijedili su s 2:1 u finalu MLS-a Orlando City, a pogodak za pobjedu zabio je bivši igrač Rijeke Dario Župarić.

Timbersi su bolje ušli u susret i nakon dominacije došli su do prvog pogotka u 27. minuti kad je Larrys Mabiala zabio na asistenciju Diega Valerija.

U 39. minuti za Orlando je izjednačio Urugvajac Mauricio Pereyra nakon lijepe solo akcije.

Susret je riješio Dario Župarić pogotkom u 66. minuti susreta. Loptu je iz kornera u kaznenom prostoru primio Eryk Williamson koji je pokušao pucati, ali je lopta završila u bloku te se odbila pred Župarića koji je zabio i donio veliko slavlje Portlandu.

Župarić je u Portland došao u siječnju a sa Rijekom je osvojio dvostruku krunu i još jedan kup, inače Portlandu je ovo drugi naslov MLS-a, jedan su osvojili prije pet godina.