PONOVNO SE DRMA SRPSKI NOGOMET: Utakmica prekinuta u šestoj minuti iz bizarnog razloga

Autor: F.F

Ponovno skandal trese srpski nogomet, a ponovno je u središtu pozornosti Borac iz Čačka. Klub koji je nedavno kažnjen zbog namještanja utakmica, sada je sudjelovao u susretu koji je prekinut u 6. minuti.

Na utakmici druge lige trebali su se susresti Radnički i Borac iz Čačka, no utakmica je prekinuta već u šestoj minuti te su tri boda pripisana lideru iz Kragujevca.

Naime, utakmica je prekinuta jer su gosti ostali bez šest igrača u polju.

Nevjerojatne scene

Borac je na teren istrčao sa sedam igrača, među koje je uključen i golman. S obzirom na to da se igrač Stefan Bojović ozlijedio, glavni sudac utakmice nije imao druge nego svirati kraj.  Utakmica je registrirana kao 3:0 pobjedna Radničkog.