Jonathan Moscrop Sportimage / Guliver Image

Pogledajte šesti ovosezonski gol hrvatskog reprezentativca, njegova momčad izborila okršaj za titulu

Autor: Dnevno.hr/K.I.

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić zabio je posljednji pogodak za svoju Atalantu koja je sinoć izborila plasman u finale Talijanskog kupa pobjedom protiv Fiorentine 4:1.

U prvom susretu odigranom u Firenci Atalanta je poražena 1:0, a na domaćem travnjaku u uzvratu uspjeli su zaostatak nadoknaditi već u osmoj minuti kada je Koopmeiners pogodio za 1:0.

Početkom drugog dijela Fiorentina je ostala s igračem manje nakon isključenja Milenkovića, ali su unatoč tome uspjeli izjednačiti golom Martineza Quarte u 68. minuti.

Iskoristili brojčanu nadmoć

No, u završnici susreta Atalanta je u silovitom naletu uspjela materijalizirati brojčanu nadmoć na terenu. U 75. minuti je Scamacca pogodio za 2:1, potom je Lookman u 94. bio strijelac za 3:1, a sve je zaključio Mario Pašalić.

U osmoj minuti sudačke nadoknade hrvatski reprezentativac je zabio efektno in kontranapada tako što je prebacio suparničkog vratara i postavio konačnih 4:1. Pašalićev gol možete pogledati OVDJE. U igru je ušao u 70. minuti.

Pašaliću je to bio ukupno šesti gol ove sezone. Četiri je dao u Serie A, a jedan u Europskoj ligi. U finalu će njegova Atalanta igrati protiv Juventusa, 15. svibnja na rimskom Olimpicu.

Mjesec dana nakon smrti bivšeg dečka jedna od najboljih na svijetu u zagrljaju slavnog muškarca

Autor:Dnevno.hr/K.I.