Screenshot (Reddit)

POGLEDAJTE MAJSTORIJU STAROG LISCA: Giroud prekrasnim škaricama riješio utakmicu

Autor: F.F

U jučerašnjoj utakmici osmine finala Lige Prvaka Chelsea je svladao Atletico Madrid 1:0. Trenutak odluke dogodio se u 68. minuti kada je Olivier Giroud prekrasnim škaricama matirao Jana Oblaka.

Akcija je krenula skokom Francuza koji je spustio loptu za našeg Matea Kovačića, nakon čega ju on produžuje na lijevu stranu za Marcosa Alonsa. Španjolac centrira prema šesnaestercu i nakon odbijanja između Mounta i Hermosa, lopta dolazi do Girouda koji s otprilike jedanaest metara neobranjivo pogađa desni kut slovenskog vratara. Iako sudac nije odmah priznao gol, nakon intervencije VAR-a par minuta kasnije gol je priznat.

Utakmica je bila tvrda i poprilično izjednačena do trenutka kada je Olivier Giroud velemajstorskim potezom riješio pitanje pobjednika. Golčinu Francuza pogledajte OVDJE!