POGLEDAJTE KRASAN GOL HRVATSKOG REPREZENTATIVCA! Rebić zabio jako važan pogodak za Milan, a onda je i žestoko opsovao!

Autor: H.V.

Ante Rebić zabio je krasan pogodak u derbiju 24. kola Serie A. Milan je u gostima kod Rome pobijedio 2:1 što je vrlo važan trijumf u borbi za naslov prvaka.

Franck Kessie doveo je Milan u vodstvo iz penala u 43. minuti, no Roma je izjednačila u drugom dijelu. Poravnanje im je donio Jordan Veretout u 50. minuti.

Opsovao kod gola

Hrvatski reprezentativac vratio je prednost Rossonerima osam minuta nakon toga. Primio je loptu Saelemaekersa na sredini, krasnim okretom se riješio čuvara i ljevicom pogodio suprotan kut mreže. Tijekom slavlja je žestoko i opsovao gledajući u kameru. Rekao je “Je*em ti mater u pi*ku.”

Ovo mu je peti pogodak sezone.

Klikni OVDJE i pogledaj Rebićev gol.

Milan je morao pobijediti u ovoj utakmici kako bi zadržao korak s vodećim Interom koji je prije ove utakmice imao sedam bodova više.