AP Photo/Joan Monfort/Guliver Image

Pogledajte kaotične scene u Barceloni, navijači zabunom gađali svoj autobus i uvredama zasuli zvijezde

Autor: Dnevno.hr/K.I.

Uoči uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka između Barcelone i PSG-a došlo je do incidenta. Naime, navijači Barcelone napali su greškom autobus koji je prevozio njihove ljubimce.

Više od 3000 navijača nekoliko je sati čekalo autobuse oba kluba koji su krenuli prema stadionu Montjuic, a period čekanja iskoristili su za gnjusne uvrede na račun dvojice igrača. Jedan je Vinicius Junior, zvijezda Real Madrida, a drugi Kylian Mbappe, zvijezda PSG-a koji bi od ljeta također mogao pojačati ‘Kraljevski klub’.

Tako su Viniciusu pristalice Barcelone vikali da ga žele mrtvoga, dok su pojedinci u velikoj gužvi raznim predmetima poput boca i kamenja gađali autobus koji je prevozio domaću momčad. U trenucima kada su shvatili da su gađali krivi autobus bilo je već kasno.

Preokret nakon isključenja

Prošlog tjedna Barcelona je na Parku prinčeva pobijedila PSG 3:2 i napravila veliki korak prema polufinalu, da bi prednost povećala na početku ovog susreta golom Raphinhe.

Međutim gol Ousmanea Dembelea u 40. minuti donio je PSG-u izjednačenje, u trenucima kada je pariški sastav igrao s igračem više zbog crvenog kartona Arauja (u 29. minuti).

Vitinha u 54. i Mbappe iz jedanaesterca u 61. minuti potpuno su utišali navijače Barcelone i doveli aktualnog francuskog prvaka nadomak plasmana među četiri najbolje momčadi Starog kontinenta. U 56. minuti, dvije minute nakon gola Vitinhe isključen je i Barcelonin trener Xavi Hernandez.

Srbi na nogama zbog izjave milijardera o Đokoviću: ‘Čovječe, kako te nije sramota?’

Autor:Dnevno.hr/K.I.