Pogledajte kako je sjajni Vlašić zabio za pobjedu protiv Vatrenog

Autor: Dnevno.hr/P.V.

Torino je u 11. kolu Serie A na svom travnjaku pobijedio Sassuolo s 2:1, a pobjednički pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Inače, Vlašić je počeo na klupi, ali ga je Ivan Jurić uveo u igru već u 9. minuti umjesto ozlijeđenog Riccija.

U 68. minuti je iz blizine pogodio za pobjedu Torina, a to mu je prvi pogodak ove sezone.

Vlašić presudio

Kod gostiju Martin Erlić je bio uz golmana najbolji na susretu.

Paragvajac Antonio Sanabria doveo je Torino u vodstvo u petoj minuti, a Norvežanin Kristian Thorstvedt izjednačio je u 18. Martin je kao kapetan gostiju odigrao cijeli susret.

Torino je na 12. poziciji s 15 bodova, a Sassuolo je 14. na ljestvici i ima 11 bodova.

KAKO JE VLAŠIĆ ZABIO GOL MOŽETE POGLEDATI – OVDJE.

Autor:Dnevno.hr/P.V.