POČELA COPPA ITALIA: Hrvati oduševili u Talijanskom kupu

Autor: Mario Lacković

U Italiji su se počele odigravati Kup utakmice. Tamo su naši igrači odigrali dobre partije, a najbolji je bio Marko Rog koji je zabio svoj prvijenac za klub.

Igrale su se utakmice 1/32-finala Kupa. Marko Rog je zabio pogodak za Calgiari protiv Chieva. Prvi gol zabio je Joao Pedro, Cagliari je od 40. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Rafaeala. Gosti su tek preko Pucciarellija smanjili u 42. na 2:1, no rezultat se nije mijenjao. Za Chievo je branio bivši dinamovac Adrian Šemper.

View this post on Instagram

Bravo @marko_rog ??

A post shared by Nogometne Novosti (@nogometne.novosti.24h) on

Tudorov Udinese s 3:1 je pobijedio Sudtirol uz dva gola Mandragore. Balić je ostao na klupi domaćina.

Fiorentina se spasila blamaže protiv trećeligaša Monze u posljednjih deset minuta kada su 0:1 pretvorili u 3:1 uz dva gola Vlahovića i jedan Chiese. Badelj je odigrao 90 minuta za domaćine.

Jurićeva Verona kod kuće je izgubila 1:2 od drugoligaša Cremonesea nakon produžetaka.

Autor:Mario Lacković