OVO NI SAM NIJE MOGAO SANJATI: Rakitić zabio pobjednički gol u svom povratku u Sevillu!

Autor: N.M.

Ivan Rakitić nije mogao poželjeti bolji start u svom povratku u Sevillu. Raketa je zabio povratnički pogodak u dresu Seville koja je u prijateljskom ogledu protiv Levantea slavila velikim preokretom 3:2. Gosti su vodili 2:0 na poluvremenu golovima Postiga i Gomeza, a onda su igrači Seville golovima Ocamposa, En Nesyrija i Rakitića preokrenuli rezultat u drugom poluvremenu

Raketa je svoj pogodak u dresu Seville postigao u šestoj minuti sudačke nadoknade, nakon što je u igru ušao s klupe za rezerve donijevši tako pobjedu aktulanom pobjedniku Europa lige.

Rakitić je odmah ulaskom s klupe dobio i kapetansku vrpcu oko ruke, a i dres s brojem 10 na leđima.

Andalužani nisu zaboravili koliko je Raketa dao za Sevillu i koliko ga i dalje cijene. Kapetanska vrpca oko njegove  ruke u povratničkom susretu to dobro pokazuje.

Ivan se vratio u svoju Sevillu nakon šest godina. Među navijačima je bio božanstvo, zbog sjajnih igara i zbog poštovanja prema klubu  kojeg je uvijek pokazivao za svog igranja u Barceloni.

Rakitićev gol možete pogledati ovdje

U utorak je španjolski prvak Real Madrid s Lukom Modrićem u početnoj postavio pobijedio sa 6-0 susjeda iz predgrađa Getafe za kojeg je nastupio mladi hrvatski veznjak Ante Palaversa. On je prije dva tjedna došao u Getafe na jednogodišnju posudbu iz Manchester Citija.

Real Madrid, Getafe i Sevilla, baš kao i Barcelona te Atletico Madrid, počet će prvenstvo kasnije jer su ljetos završnice europskih natjecanja.

DRAMA SE NASTAVLJA: Barcelona i Real se vraćaju u igru za najtraženijeg napadača današnjice!