OVE SEZONE JE ODLIČAN: Vatreni asistirao, njegovi nisu blistali

Autor: Ivor Krapac

Borna Barišić je ove sezone dobio puno pohvala za svoju igru u dresu Rangersa, osobito pri kraju 2020. godine, a u novom nastupu u škotskom Premiershipu ponovno se istaknuo igrajući za klub iz Glasgowa.

Hrvatski reprezentativac je u utakmici 24. kola bio asistent Cedricu Ittenu za dolazak Rangersa do gostujućih 1:1 protiv Motherwella, s koliko je ovaj susret i završio.

Barišićeva asistencija i Ittenov gol dogodili su se u 72. minuti, a prije toga, Motherwell je došao do vodstva zaslugom Devantea Colea u 21. minuti.

Hrvatski reprezentativac odigrao je cijelu utakmicu u svojoj standardnoj ulozi lijevog beka u momčadi Rangersa.

Momčadi iz Glasgowa je ovaj bod bio jedan od rijetkih posrtaja u sezoni u kojoj imaju već 21 pobjedu, a sada i tri remija u prvenstvu. Rangers je prikupio 66 bodova, 21 više od najvećeg rivala Celtica koji ima tri utakmice manje.