
Iznenada preminuo mladi sportaš (24): Naglo se razbolio i umro nakon samo dva dana
Rukometaši Zagreba proslavili su drugu ovosezonsku pobjedu u Ligi prvaka. Hrvatski prvaci su u petom nastupu u skupini A u Areni Zagreb s 27:18 bili jači od makedonskog Eurofarm Pelistera, a do odluke su došli tek u završnoj fazi utakmice.
Gosti iz Sjeverne Makedonije su se dugo držali u egalu ili čak vodili, no sve je krenulo u smjeru hrvatskih prvaka u rezultatskom bijegu poslije 16:16 u ranoj fazi drugog poluvremena.
Bio je to uspješni debi Nenada Šoštarića, donedavnog izbornika hrvatskih rukometašica, koji je ranije ovog tjedna predstavljen kao novi trener Zagreba.
U dolasku do pobjede, Zagreb su s po pet golova predvodili Miloš Kos i Aleks Kavčič.
Na drugoj strani, goste je s tri gola vodio Uroš Borzaš.
Zagreb nakon ove pobjede ima pet bodova u skupini i nastavlja svoju borbu za drugi krug. Hrvatski prvaci su u dosadašnjih pet kola ubilježili dvije pobjede, remi i dva poraza.
Momčad Nenada Šoštarića će sljedećeg četvrtka u šestom kolu gostovati u Mađarskoj. Zagrebaše čeka domaći OTP Bank – PICK Szeged.
Rukometaši Zagreba napravili nešto što se ne pamti više od 10 godina, Arena na nogama
Iznenada preminuo mladi sportaš (24): Naglo se razbolio i umro nakon samo dva dana
Kraljice šoka uništile protivnice: ‘Možemo protiv svakog dobiti i izgubiti’
Ljutić ostvarila veleslalomski rezultat karijere, sjajna mlada Hrvatica opet među najboljima
Prošao je ovaj Hrvat težak ratni put, a čak 32 člana kultnog kluba dali su živote u srpskoj agresiji