
PAMTIT ĆEMO RAZBIJANJE SRBIJE I TO JE DOSTA: Glavu gore momci, vi ste ponos Hrvatske
Strašan scena dogodila se danas u Italiji kada je poginuo sportski direktor ekipe Viris Vigevano Stefano Martolini u sovojoj 41-oj godini.
Nesreća se dogodila na oko 400 metara od cilja kada je 41-godišnji Stefan Martolini pratio finiš sa strane na cesti, kad je u jednom trenutku biciklist, Nicola Venchiarutti, izgubio je kontrolu nad biciklom i naletio na Martolinija.
Martolini je pao je i udario glavom o ivičnjak i nažalost preminuo od posljedica zadobivenih ozljeda unatoč hitnoj liječničkoj pomoći.
Strašna scena
Nicola Venchiarutti isto je ozbiljno ozlijeđen, kad je ovaj 23-godišnji biciklist ekipe Work Service Vitalcare Vega udario glavom o zid koji okružuje trasu, te je prevezen helikopterom u bolnicu.
“Martolini je od udarca udario u tlo i prema liječnicima koji su stigli na mjesto događaja smrt je nastupila gotovo odmah. Venchiarutti je teško ozlijeđen, te je zračnim vozilom hitne pomoći prevezen u bolnicu u Anconi s dva slomljena leđna pršljena”, javlja portal ceste.cc.
PAMTIT ĆEMO RAZBIJANJE SRBIJE I TO JE DOSTA: Glavu gore momci, vi ste ponos Hrvatske
TUZI NEMA MJESTA: Ako nam je pobjegla svjetska medalja ona europska, uskoro, u Splitu neće pobjeći
NIŠTA OD MEDALJE, HRVATSKA PALA U DRAMI: Izbornik poludio na suce, čak i bacio jednu stvar u bazen…
(VIDEO) KROZ CILJ PROŠAO DOSLOVNO KAO SUPERMAN: Pogledajte ovog genijalca, pa zaslužio je da cijeli svijet priča o njemu