POBJEDA BARAKUDA ZA DRUGO MJESTO U SKUPINI: Japanci na kraju nisu mogli parirati fizički jačim Hrvatima

Autor: Dnevno GIŠ

Danas su od 18 sati izabranici izbornika Tucka igrali odlučujuću utakmicu prve faze Svjetskog prvenstva u kojoj su pobijedili Japan 21:13.

Ovom pobjedom igrači izbornika Tucka zauzeli su drugo mjesto u skupini i vjerojatni protivnik će nam biti Gruzija u osmini finala.

Naši igrači trebali su ganjati visoku pobjedu protiv nezgodnih Japanaca od 12 razlike, ali Barakude su se mučile sa rasplivanim Japancima u prve dvije četvrtine, a pad u drugoj četvrtini je neobjašnjiv.

Ipak Japanci su se ubili plivanjem za jačim vaterpolistima Hrvatske, pa su u trećoj i četvrtoj četvrtini potpuno pali, što su iskoristili naši igrači i na kraju su slavili s osam razlike.

Tako smo prvu fazu takmičenja završili s dvije pobjede i jednim neodlučenim rezultatom, ali i spoznajom kako nešto još ne štima u potpunosti s Barakudama.

________________________________________________________________________________

Fatović zabija za plus dva

Zapjenilo se u bazenu, prvo Japan ima kontru pa naši, ali bez šanse pa Japan na kraju promašuje gol

Igrač više za Hrvatsku, korner

Japnci su oduzeli loptu našima u napadu brza kontra i petrerac koji Inaba zabija