
PROBLEMI ZA RUSE I NJIHOVE SAVEZNIKE! Ovo je udarac od kojeg će se Moskva uzdrmati, udaraju tamo gdje ih najviše boli
Do kraja natjecanja po skupinama ostale su još dvije utakmice, a Jugaši zasad drže drugo mjesto sa sedam osvojenih bodova.
Vaterpolisti dubrovačkog Juga ostvarili su drugu pobjedu u skupini B Euroliga, pobijedivši u svom bazenu u Gružu atenski Panionios s 14:6. Utakmicu su prelomili već nakon prvog poluvremena, prenose mediji, kada su poveli sa 7:1. Najbolji igrač u sastavu Juga bio je Tihomil Vranješ s četiri postignuta gola.
Do kraja natjecanja po skupinama ostale su još dvije utakmice, a Jugaši zasad drže drugo mjesto sa sedam osvojenih bodova. Ispred njih se nalazi jedino predstavnik Crne Gore Primorac s istim brojem bodova, ali i utakmicom manje.
Nažalost, naš drugi predstavnik u Euroligi, ekipa Mladosti, porazom u Herceg Novom oprostio se od natjecanja. Crnogorci su pobijedili rezultatom 7:5 i tako dokinuli i matematičku mogućnost da Žapci prođe dalje.
PROBLEMI ZA RUSE I NJIHOVE SAVEZNIKE! Ovo je udarac od kojeg će se Moskva uzdrmati, udaraju tamo gdje ih najviše boli
‘EGOISTI KOD MENE NEĆE IGRATI, A ZA DUVNJAKA ĆU VIDJETI’! Novi izbornik progovorio i o odnosu s Gopcem: ‘Pa i on radi greške’
PREMINULA LEGENDA AUTO-MOTO SPORTA! Ostat će upisan zlatnim slovima u F1 timu Renaulta
VELIKI SKANDAL NETOM PRIJE SVJETSKOG SPEKTAKLA: Igrač optužen za otmicu i silovanje