Hrvatski kanuisti osvojili zlato

Autor: hina

Naši reprezentativci Emil Milihram, Igor Gojić i Tomislav Lepan osvojili su naslov svjetskih prvaka u ekipnom sprintu 3X C-1, srebro je osvojila Francuska, dok je bronca pripala ekipi Njemačke.

Posljednjeg natjecateljskog dana na Svjetskom prvenstvu u sprint utrkama kajaka i kanua na divljim vodama u njemačkom Augsburgu, naši reprezentativci Emil Milihram, Igor Gojić i Tomislav Lepan osvojili su naslov svjetskih prvaka u ekipnom sprintu 3X C-1 ostvarivši najbolje vrijeme 3:35,46 .

Srebro je osvojila Francuska, dok je bronca pripala ekipi Njemačke.