‘FRLJOKA NA CEPELIN’: Rukometaš Zagreba zabio gol koji će se još dugo vrtjeti (VIDEO)

Autor: I.Knežević

Zagreb je imao igrača manje i činilo se da će teško zabiti. No, tada je uslijedio "cepelin" Zlatka Horvata prema Stefanu Vujiću, koji je u padu bacio "frljoku" koja je uspjela prevariti golmana.

Rukometaši Zagreba u subotu su odigrali neriješeno 23-23 na gostovanju kod poljske Wisle čime su zadržali petu poziciju na ljestvici skupine A Lige prvaka. Zagrebaši imaju 9, a Wisla ima bod manje. Osim dobrog rezultata svi koji su gledali utakmicu mogli su vidjeti i sjajnu akciju naših rukometaša koja će se sigurno još dugo vrtjeti na internetu, a Europska rukometna federacija objavila je video na svom službenom Youtube kanalu.

Igrala se zadnja minuta prvog poluvremena, Zagreb je imao igrača manje i činilo se da će teško zabiti. No, tada je uslijedio “cepelin” Zlatka Horvata prema Stefanu Vujiću, koji je u padu bacio “frljoku” koja je uspjela prevariti golmana.

Autor:I.Knežević