NOVOG TRENERA RIJEKE RASTUŽIO LOŠ POČETAK: ‘Prespavali smo prvih pola sata’

Dinamo je u nedjeljnom derbiju 24. kola 1. HNL na Maksimiru s 2:0 bio jači od Rijeke. Bila je to utakmica u kojoj su domaći rano došli do inicijative, dosta rano su i zabili, a gostima buđenje u nastavku susreta nije donijelo ništa konkretno.

Poslije poraza u utakmici u kojoj je drugi put vodio Rijeku, Goran Tomić je pred kamerama TV Arena Sporta približio što je bilo presudno.

‘Prespavali smo prvih pola sata, nismo imali energiju, Dinamo je bio brži i bolji. Nakon toga smo se dignuli, imali smo dvije šanse, sličnu razinu držali smo i u drugom poluvremenu, ali onda smo primili i drugi gol’, rekao je Tomić.

‘Dinamo je u prvih pola sata mogao i do više od jednog gola, a nakon tih 30 minuta smo se podignuli. No, morate zabijati golove’, istaknuo je novi Rijekin trener, dodajući i što očekuje u narednim izazovima.

‘Sljedeća utakmica je praktički već za pet dana, a onda nova za još pet dana. Ekipa je kvalitetna, kadar je kvalitetan, uvjeren sam da ćemo biti sve bolji i bolji’, zaključio je Tomić.