NOVI SPEKTAKL PAŠALIĆEVE MOMČADI: I Rimljani osjetili njihovu moć!

Atalanta iz utakmice u utakmicu oduševljava efikasnim predstavama. Momčad iz Bergama odigrala je još jednu od svojih uobičajenih ljepotica u Rimu, na gostovanju kod Lazija, gdje je domaćin pao s 4:1.

Odluka je pala već u prvom poluvremenu. Robin Gosens, Hans Hateboer i Alejandro Gomez donijeli su Atalanti 3:0, a priču je u drugih 45 minuta golom za 4:1 zaključio Gomez svojim drugim golom. Jedini strijelac za Lazio bio je Felipe Caicedo, koji je privremeno smanjio na 3:1.

Mario Pašalić bio je u početnom Atalantinom sastavu i igrao je do 56. minute.

Manchester City, Manchester United i Everton imali su uspješnu večer u osmini finala engleskog Liga kupa. Protivnici im nisu zadali veće glavobolje.

City je u gostima s 3:0 slavio protiv Burnleyja, s dva gola Raheema Sterlinga i jednim Ferrana Torresa.

United je s 3:0 bio jači od Brightona, s tri različita strijelca koji su potopili domaću momčad. Zabili su Scott McTominay, Juan Mata i Paul Pogba.

Everton je kod kuće došao do 4:1 protiv West Hama. Dominic Calvert-Lewin bio je prvo ime utakmice, zabio je triput, a za momčad Carla Ancelottija na semafor se upisao i Richarlison. Robert Snodgrass bio je jedini strijelac za West Ham.