Pixsell

Woohooo! Jukiću crveni, karate navijač napao suca a Blaževiću pobjeda

Autor: hina

Bijesni navijač je uletio u teren i karate udarcem pokušao napasti suca nakon što je u svega dvije minute isključio dva igrača domaće momčadi, Slovenca Aleksandra Rodiča i Hrvata Stjepana Jukića

Susret kineskog nogometnog prvenstva između Qingdao Jonoona i Shanghai Shenhua kojeg vodi hrvatski nogometni stručnjak Miroslav Blažević nakratko je prekinut nakon što je jedan navijač utrčao na teren i napao glavnog suca i njegovog pomoćnika.

Bijesni navijač je uletio u teren i karate udarcem pokušao napasti suca nakon što je u svega dvije minute isključio dva igrača domaće momčadi, Slovenca Aleksandra Rodiča i Hrvata Stjepana Jukića. Srećom, policija je bila brža i oborila ga je nakon što zamahnuo prema sucu. Nakon prekida utakmica je nastavljena, a na koncu je završila pobjedom Ćirine momčadi 2:0.

“Napadač nema nikakve veze s našim klubom. Radi se o navijaču kojeg su preplavile emocije,” kazao je menadžer Qingdaoa Yu Tao, te dodao: “Sudac je bio očajan, uopće nije kontrolirao utakmicu.”

Nakon utakmica stotinjak navijača domaće momčadi je razbilo automobil za koji su sumnjali da pripada sucu.

Shanghai Shenhua nalazi se u vodstvu kineskog prvenstva s 27 bodova, dok je na drugom mjestu Shandong Luneng s bodom ali i utakmicom manje.