Foto: Vojko Basic / CROPIX

Vlašić pao i izgubio svijest, evo što je slijedilo nakon poraza njegovih

Autor: Ivor Krapac

Napeta situacija i zabrinjavajuće vijesti okružili su Nikolu Vlašića nakon što je 26-godišnji hrvatski reprezentativac pao na teren i ostao bez svijesti pri kraju ligaške utakmice njegovog Torina protiv Intera u devetom kolu Serie A. Torino je izgubio s 3:0, a liječnička ekipa je Vlašiću morala pružiti pomoć zbog neugodne situacije u kojoj je ostao ležati.

Ipak, naknadno su stigle dobre vijesti. Za Slobodnu Dalmaciju, to je otkrio Nikolin otac Joško, s riječima da je sve u redu.


Što se dogodilo? Činilo se da su problemi hrvatskog reprezentativca stigli kao posljedica jednog duela, no kako govore riječi Joška Vlašića, nema razloga za zabrinutost.

Imao punu minutažu

S obzirom na to da je Ivan Jurić, Hrvat na klupi Torina, ranije obavio sve svoje izmjene protiv Intera, Vlašiću je ostala ubilježena minutaža od početka do kraja utakmice bez obzira na probleme prije završetka.

Za Vlašića je ovo bio povratak u akciju nakon što je nedavno imao 27 minuta za Hrvatsku protiv Turske u Osijeku, a potom je bio na klupi protiv Walesa u Cardiffu u drugom uzastopnom porazu Vatrenih u kvalifikacijama za Euro dogodine u Njemačkoj.

 

Bude li sve u redu, Vlašić svoj naredni nastup može imati dolazeće subote u 10. kolu Serie A. Torino će u gostima igrati protiv Leccea.

Torinezi nakon prvih devet ovosezonskih kola imaju devet bodova i trenutno se nalaze na 14. mjestu ljestvice.

Veliki šok u Torinu, Nikola Vlašić pao u nesvijest tijekom utakmice




 

Autor:
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.