(VIDEO) ZABIO PA PONIZIO RONALDA! Zvijezdi je ovo teško palo, pogledajte što je napravio

Manchester United nije imao razloga za slavljeničko raspoloženje na kraju svoje subotnje utakmice u sedmom kolu engleskog Premiershipa. Gostujući Everton je na Old Traffordu odigrao 1:1, uz dolazak do boda golom Androsa Townsenda u 65. minuti.

Evertonov igrač istaknuo se zabivši za poravnanje na zaključku kontre gostujuće momčadi, a potom se grubo našalio s Cristianom Ronaldom koji je u ovom susretu počeo na klupi, s ulaskom u 57. minuti. Townsend je svoj gol proslavio u stilu portugalske zvijezde, iako manje graciozno nego to inače Ronaldo radi.

Kako je to izgledalo, pogledajte – ovdje.

Ronaldo brzo nestao

Nakon što je utakmici došao kraj, Ronaldo je na terenu na trenutak popričao s Evertonovim strijelcem Townsendom, a potom je brzo otišao u svlačionicu. Završne trenutke nakon kojih je portugalska zvijezda ekspresno nestala s terena Old Trafforda pogledajte – ovdje.

Bilo je to sasvim drugačije Ronaldovo raspoloženje nego ranije ovog tjedna u dolasku do domaćih 2:1 protiv Villarreala u Ligi prvaka. Tada je sjajni Portugalac zabio odlučujući gol duboko u sudačkoj nadoknadi na kraju susreta, a time je začinio svoju 178. utakmicu u najjačem europskom klupskom natjecanju. S toliko puno nastupa, Ronaldo je postao rekorder Lige prvaka, prestigavši Ikera Casillasa s kojim je dijelio prvo mjesto.

United još i dobro prošao

Everton je na Old Traffordu došao do boda, a mogao je uzeti i više. Nakon što je Anthony Martial (43′) zabio za domaće i Townsendovog izjednačenja u nastavku, Yerry Mina je u 85. minuti poslao loptu u Unitedovu mrežu, ali taj gol nije bio priznat zbog zaleđa, s odlukom poslije intervencije VAR-a i pregleda snimke.

Tako je ostalo 1:1, a poslije tog rezultata, United bi mogao bodovno izgubiti korak s Chelseajem i Liverpoolom na vrhu ljestvice u Premiershipu.