(Photo by Epsilon/Getty Images

(VIDEO) VLAŠIĆ U ŽIVOTNOJ FORMI! Mladi Vatreni zabio novi sjajan pogodak za moskovski CSKA

Autor: HINA/B.H.

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je strijelac prvog gola za moskovski CSKA u 2-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Anžija u kaspijsku u susretu 11. kola ruskog prvenstva.

Vlašić je u 31. minuti preciznim prizemnim udarcem sa 15-ak metara pogodio sam kut nemoćnog domaćeg vratara Djupina. Konačnih 2-0 postavio je Čalov u 71. minuti.

Bio je to drugi ovosezonski Vlašićev pogodak u prvenstvu, a mladi je Splićanin igrao do 76. minute.

CSKA se ovom pobjedom bodovno izjednačio s drugoplasiranim Krasnodarom, oba sastava imaju po 19 bodova, pet manje od vodećeg Zenita. Anži je 14. sa 10 bodova.