Instagram

(VIDEO) VLAŠIĆ BRILJIRA U DRESU CSKA: S dva pogotka srušio moskovski Spartak

Autor: J.V.H.

U derbiju 25. kola ruskog nogometnog prvenstva moskovski CSKA je pobijedio gradske rivale iz Spartak 2:0, a oba gola na utakmici djelo su hrvatskog reprezentativca Nikole Vlašića. CSKA je ovom pobjedom ostao u utrci za jedno od mjesta koje vodi u Ligu prvaka.

Splićanin je doveo CSKA u vodstvo u 27. minuti zahvaljujući nespretnoj reakciji suparničkog vratara Aleksandra Maksimenka koji je nonšalantno reagirao na Nikolin udarac s 20 metara.

Konačan rezultat Vlašić je postavio duboko u sudačkoj nadoknadi vremena nakon sjajno izvedene kontre domaće momčadi. Primio je pas Arnora Sigurdssona i potom licem u lice s golmanom po drugi put ubacuje loptu u mrežu, ukupno deveti put ove sezone.

Vlašić je na terenu proveo cijeli susret, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 68. minuti.

Pogotke sa susreta možete pogledati OVDJE

Messi je sedmi igrač koji je prešao brojku od 700 golova u karijeri: Ispred su sami velikani

Autor:J.V.H.