(VIDEO) VELIKI ŠOK ZA SRBIJU: Japan prizemljio Orlove, Piksi bjesnio na klupi

Autor: G.I.Š.

Reprezentacija Srbije doživjela je svoj prvi poraz nakon što ju je preuzeo Dragan Piksi Stojković, a bolji od susjeda bili su reprezentativci Japana u finalu “Kirin kupa“.

Stojković je svoju reprezentaciju odveo u Japan, gdje je prava legenda, u nadi kako bi malo popravio krvnu sliku reprezentacije prije početka kvalifikacija za SP u Kataru.

Za Orlove sve je bilo idilično do finala, a onda su se ukazali Japanci koji su golom Ita u 48. minuti susreta došli do minimalne prednosti koju su zadržali do kraja utakmice. Zanimljivo je kako su Srbi četiri puta izgubili od Japana u finalu “Kirin kupa” i to svaki put rezultatom 1:0.

Srbija je imala neke svoje šanse, a najizgledniju zapucao je Markić u 44. minuti utakmice što je iznerviralo Stojkovića, koji je bacio zaštitnu masku zbog promašaja svog igrača. Japanu je poništen i gol zbog zaleđa u 63. minuti susreta, a ukupno Piksijevi izabranici nisu oduševili.

Autor:G.I.Š.