(VIDEO) VATRENI SU BILI ZAKINUTI ZA PENAL!? Ma koga briga, kad je tu čudesni Livaković!

Autor: Dnevno GIŠ

Hrvatska i Japan igraju najborbeniju utakmicu osmine finala Svjetskog prvenstva u Katru, a trenutni rezultat u krajem prvog produžetka je 1:1.

Japan je bio bolji suparnik u prvom poluvremenu, što je i okrunio golom Maede u 43. minuti susreta, a tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Početak drugog poluvremena pripao je Vatrenima, pa je u 50-oj minuti na jednu dugu loptu od Barišića krenuo Bruno Petković, kojeg je japanski branič vukao za dres i držao rukama. Situaciju pogledajte OVDJE.

Diskutabilna odluka

Bruno je pao prije nego što je uspio doći do lopte, ali američki sudac Ismail Elfath, koji je podrijetlom iz Maroka, samo je odmahnuo rukom.

Na ovu situaciju uopće se nije aktivirao VAR, a po nama sve je to izgledalo dosta diskutabilno.

Autor:Dnevno GIŠ