(VIDEO) VATRENI JE OPASAN ZA ZDRAVLJE! Zbog njega je poznati novinar zamalo doživio srčani!

Autor: F.F

Počela je nova sezona Lige prvaka, a u srijedu je kompletirano i prvo kolo ovog velikog natjecanja. Bilo je nekoliko fantastičnih utakmica, među kojima se našla i ona između Milana i Liverpoola.

Engleski klub na kraju je slavio 3:2 u vrlo zanimljivoj i teškoj utakmici. Naš Ante Rebić za Milan je igrao od prve minute, na poziciji špice. Rebić je radio dar-mar obrani Liverpoola.

Na kraju je utakmicu završio s golom i asistencijom, a podsjećamo ovog je vikenda dva put dodao za pogodak na utakmici protiv Lazija.

Oduševljenje

Liveprool je poveo u devetoj minuti kada je sam svoju mrežu zatresao Fikayo Tomori, a veliku priliku propusito je Salah. Egipćanin je promašio jedanaesterac za 2:0. Milan je izdržao pritisak, a onda je krneuo Rebić show! Prvo je u 42. minuti prekrasno pogodio drugi kut protivničke mreže te izjednačio na 1:1, a samo dvije minute kasnije zakuhao je pravi preokret.

Asistirao je Brahimu Diazu koji je pogodio za 2:1. Rebić je igru napustio u 83. minuti, a ovo je bio njegov prvi pogodak u Ligi prvaka. Do kraja utakmice Liverpool je preokrenuo rezultat, strijelci su bili Salah i Henderson.

Zanimljivo je bilo u jednom talijanskom studiju, gdje je poznati talijanski komentator Tiziano Crudeli pao u – trans. Čovjek je to u godinama koji svaku pogodak i dobar potez Milana doživljava emotivno, a Rebićev pogodak potpuno ga je oduševio.