Izvor: Screenshot/YouTube

(VIDEO) TROJICA DRŽALA TRENERA ZVEZDE: Kakav kaos, podivljao je iznenada!

Crvena zvezda i Spartak danas su se susreli u Superligi Srbije, a utakmica u kojoj je beogradska momčad opravdala ulogu favorita s 3:0 imala je i vrlo neobičnu epizodu s kraja prvog poluvremena.

U jednom trenutku, Zvezdin trener Dejan Stanković iznenada je sasvim izgubio mirnoću i poželio se razračunati s nekim s klupe s protivničke momčadi, bez objašnjenja zbog čega se to dogodilo.

Stankovića su u tom razračunavanju zaustavila trojica ljudi uz teren, situacija nije eskalirala, a kako je izgledala scena kaosa koji je nastao naglo, približio je portal Telegraf. Video možete pogledati – ovdje.

Miran u nastavku

Trener beogradske momčadi je nakon toga krenuo prema svlačionici, na predah između dva poluvremena, a po povratku na teren vladao je mir.

Stankovića je pritom mogao razveseliti i učinak njegove momčadi, koja je ‘tricom’ ispratila goste.

Zabili koliko im je trebalo

Poslije prvih 45 minuta bilo je 1:0 za Crvenu zvezdu, a u nastavku su pala još dva gola. U prvom dijelu je strijelac bio Milan Rodić, dok je u drugom proradio El Fardou Ben, koji se dvaput upisao na semafor.

Beograđani su imali i nepriznati gol Filippa Falca u drugom poluvremenu, no i tri zabijena bila su im sasvim dosta, s držanjem koraka s Partizanom u borbi za prvo mjesto.