(VIDEO) TEŠKO DA JE MOGAO SANJATI LJEPŠI PRVIJENAC: Kakav gol bivšeg hajdukovca

Varšavka Legia je u zaostaloj utakmici poljskog prvenstva kod kuće pobijedila Slask 2:1.

Poveli su domaćini prelijepim golom bivšeg hajdukovca Josipa Juranovića u 46. minuti. Gol pogledajte ovdje.

Domaćin je vodstvo udvostručio u 73. minuti preko Pekharta, da bi konačni rezultat postavio Piasecki u 81. minuti.

Juranović je odigrao cijelu utakmicu, dok je bivši dinamovac Antolić priliku dobio od 77. minute.

Legia je četvrta s 12 bodova, četiri manje od vodećeg Rakowa, ali ima i utakmicu manje. Slask je šesti s deset bodova.