(VIDEO) ŠTO ĆE DALIĆ REĆI NA OVO? Pogledajte kako ‘potjerani’ Vatreni dominira derbijem!

Autor: F.F

Milan je u trećem kolu talijanske Serie A igrao derbi protiv Lazija. Milan je slavio 2:0, a fantastičnu utakmicu odigrao je Ante Rebić koji je namjestio oba pogotka za svoj klub.

Rebić je krenuo utakmicu kao najistureniji čovjek Piolijeve momčadi i usprkos tome što nije postigao pogodak, bio je najbolji pojedinac na terenu.

Prvo je u 45. minuti namjestio pogodak Rafaelu Leaou, a potom je u 67. asistirao Ibrahimoviću, i to na kakav način.

Milan mogao i više slaviti

Milan je na kraju prvog poluvremena imao i kazneni udarac, no inače siguran izvođač najstrožih kazni Franck Kessie, promašio je udarac s bijele točke. U 60. minuti ušao je Zlatan Ibrahimović, a samo sedam minuta kasnije postigao je i pogodak nakon sjajne akcije s Rebićem.

Prvu asistenciju za Leaoa pogledajte OVDJE, a fantastičan potez i dodavanje za Ibrahimovića pogledajte OVDJE!

Podsjetimo, Rebić se nije našao na Dalićevom popisu za utakmice kvalifikacija za SP 2022. godine koje su se igrale u rujnu.