(VIDEO) SRPSKI KOMENTATOR U EUFORIJI NAKON GOLA DANSKE: Dvije minute poslije potpuno je splasnuo

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Već i ptice na grani znaju da je Hrvatska s 2:1 slavila protiv Danske i došla na korak do final foura Lige nacija. Iste te ptice od straha su odletjele s grane kada je srpski komentator od sreće zaurlao kada je Eriksen zabio.

Hrvatska je povela u 49. minuti kada je Sosa vrlo lijepo plasirao loptu kroz šumu nogu u mrežu Kaspera Schmeichela. Danska je nakon toga došla do 1:! u 77. minuti.

Zabio je Eriksen lijep gol koji je oduševljenje kod srpskog komentatora. Samo dvije minute kasnije Lovro Majer je zabio za novo vodstvo lijepim golom, ali je komentatoru euforija naglo pala.

Po pobjedu protiv Austrije

Tako je Majer razočarao srpskog komentatora pa mu više sreće želimo drugi put. Video razočaranja pogledajte OVDJE. Majeru je ovo bio 9 nastup za izabranu vrstu i treći gol.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Hrvatski nogometni savez (@hns_cff)

Hrvatska će u nedjelju u Beču igrati protiv Austrije. Pobjeda bi nam osigurala prvo mjesto i završnicu Lige nacija. Za sada vodeće ekipe u skupinama su: Španjolska (Portugal kasni bod), u skupini 2 svi mogu proći (Mađarska, Italija, Engleska i Njemačka) dok je u zadnjoj skupini Nizozemska vodeća te će Belgiji trebati čudo da ih izbace.

Autor:Dnevno.hr/ I.L